Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  INREGISTRARE  

Distribuiţi|

Best Cfg Ever !! trb sa il incercatii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
REGELE
V.I.P
REGELE

Mesaje : 38
Data nasterii : 01/04/1996
Data de inscriere : 27/02/2013
Varsta : 28
Localizare : In spatele tau !
Joburi/Distractii : Cs,pc..
Stare de spirit : De kkt
Best Cfg Ever !! trb sa il incercatii Empty
MesajSubiect: Best Cfg Ever !! trb sa il incercatii Best Cfg Ever !! trb sa il incercatii I_icon_minitimeSam Mar 02, 2013 5:53 pm

Salut am venit cu un nou cfg acest cfg a fost in release vreo luna si acum l-am fct cum trebuie este cel mai bun cfg facut de mn si echipa mea ... sper sa va placa deci acum niste informati despre cfg :
35% No recoil
40% No spread
60% Aim
In el am implementat si niste scripturi care nu se vad in poze ... scripturile arata sangele prin pereti gloantele si mai arata atunci cand bubuie o grenada (he) deci fara alte prezentari :
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Daca iti place mesajul meu si il consideri util, apasa butonul LIKE

Real-Arena.Com România # Locul in care gasesti o arie dezvoltata de tutoriale si resurse
Sus In jos
ZacK
Moderator Global
ZacK

Mesaje : 675
Data nasterii : 16/11/1996
Data de inscriere : 20/12/2012
Varsta : 27
Localizare : Medgidia
Joburi/Distractii : Counter Strike
Stare de spirit : Fresh !
Best Cfg Ever !! trb sa il incercatii Empty
MesajSubiect: Re: Best Cfg Ever !! trb sa il incercatii Best Cfg Ever !! trb sa il incercatii I_icon_minitimeMar Mar 19, 2013 1:19 pm

Misto ..
Daca iti place mesajul meu si il consideri util, apasa butonul LIKE

Real-Arena.Com România # Locul in care gasesti o arie dezvoltata de tutoriale si resurse
Sus In jos
ildiko23
Membru
ildiko23

Mesaje : 1
Data de inscriere : 06/05/2013
Best Cfg Ever !! trb sa il incercatii Empty
MesajSubiect: Re: Best Cfg Ever !! trb sa il incercatii Best Cfg Ever !! trb sa il incercatii I_icon_minitimeMar Mai 07, 2013 3:50 pm

praf
Daca iti place mesajul meu si il consideri util, apasa butonul LIKE

Real-Arena.Com România # Locul in care gasesti o arie dezvoltata de tutoriale si resurse
Sus In jos
Kill4money
Membru
Kill4money

Mesaje : 1
Data de inscriere : 11/05/2014
Best Cfg Ever !! trb sa il incercatii Empty
MesajSubiect: Re: Best Cfg Ever !! trb sa il incercatii Best Cfg Ever !! trb sa il incercatii I_icon_minitimeDum Mai 11, 2014 5:26 pm

Se putea si fara aim
Daca iti place mesajul meu si il consideri util, apasa butonul LIKE

Real-Arena.Com România # Locul in care gasesti o arie dezvoltata de tutoriale si resurse
Sus In jos
Continut sponsorizat

Best Cfg Ever !! trb sa il incercatii Empty
MesajSubiect: Re: Best Cfg Ever !! trb sa il incercatii Best Cfg Ever !! trb sa il incercatii I_icon_minitime

Daca iti place mesajul meu si il consideri util, apasa butonul LIKE

Real-Arena.Com România # Locul in care gasesti o arie dezvoltata de tutoriale si resurse
Sus In jos
Real-Arena România | Reclame speciale
Pagina 1 din 1

 :: Coduri Counter Strike 1.6-