Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  INREGISTRARE  

Distribuiţi|

ProSkiLL.cfg [ Steam on / off ] + 3 Leisuri Injectoare .

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
ShowTime
Membru
ShowTime

Mesaje : 8
Data nasterii : 01/06/1997
Data de inscriere : 05/01/2013
Varsta : 26
Localizare : BuCuResTi ;x
Joburi/Distractii : FoTbaL/Cs/FeTe
ProSkiLL.cfg [ Steam on / off ] + 3 Leisuri Injectoare .  Empty
MesajSubiect: ProSkiLL.cfg [ Steam on / off ] + 3 Leisuri Injectoare . ProSkiLL.cfg [ Steam on / off ] + 3 Leisuri Injectoare .  I_icon_minitimeJoi Iun 13, 2013 10:21 am

..Salutari membrilor Resurse..
Cu ocazia zilei mele de nastere ce a fost pe 1 iunie am zis sa trec si pe acest forum cu aceste minuni .  : Leisurile:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] 
- Toate fisierele se baga in Counter-Strike .  [ Cerinte : Video : OpenGL ] 
- Rage - Aimul iese-n demo . 
- Medium - Aimul nu iese-n demo . 
- Easy - Aimul nu iese-n demo .  * Aceste coduri contin si un wall ce se poate modifica imediat * 
Daca vreti sa scapati de wall : Ducetiva la fisierul aim.dat si cautati eac vac.DrawAimSpot -Dati 0.
 * * * ProSkiLL.cfg * * * : 
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] 
-Se baga-n Cstrike Si se scrie in consola : exec proskill.cfg  
` Acesta este un config ce merge pe steam cat si pe non steam ` [ Este default ] . 
Si vreau sa-mi bag p1 in toti fraieri ce nu au idee cum se face un alias si se creed mari Creatori 
Va urez o Zi  / Seara Placuta Alaturi de Resurse-cs.gip-gip ! ! ! - ConTacTs : alex_steaua10
Daca iti place mesajul meu si il consideri util, apasa butonul LIKE

Real-Arena.Com România # Locul in care gasesti o arie dezvoltata de tutoriale si resurse
Sus In jos
snAkee
Membru
snAkee

Mesaje : 3
Data de inscriere : 29/06/2013
ProSkiLL.cfg [ Steam on / off ] + 3 Leisuri Injectoare .  Empty
MesajSubiect: Re: ProSkiLL.cfg [ Steam on / off ] + 3 Leisuri Injectoare . ProSkiLL.cfg [ Steam on / off ] + 3 Leisuri Injectoare .  I_icon_minitimeSam Iun 29, 2013 8:03 pm

nu merge
Daca iti place mesajul meu si il consideri util, apasa butonul LIKE

Real-Arena.Com România # Locul in care gasesti o arie dezvoltata de tutoriale si resurse
Sus In jos
Real-Arena România | Reclame speciale
Pagina 1 din 1

 :: Coduri Counter Strike 1.6-